Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaPortalÎnregistrareConectare

 :: Have Fun :: Cafenea

Ce tipuri de carti preferati ?

Postat Vin Aug 02, 2019 11:06 am
Casydy
Casydy
Owner
https://animeworldforall.forumgratuit.ro
Mesaje : 1219
Points : 1581
Varsta : 29
Localizare : Bucuresti
Asa cum spune si titlu e genuri de cartii va plac si va atrag cel mai mult. Pentru mine sincer sunt atrasa de orice fel de carte atat timp cat planul de ideei te adrage si iti place cum scrie respectiva autoare este in regula. In ultima perioada am o pofta nebuna de "devorat" romane , carti cu tematica mistery, crime. Nu eram prea adepta acestor genuri de carti , dar se pare ca au inceput sa ma atraga acest gen.
Daca ati cunoaste ceva carti pe tematica aceasta chair va rog sa-mi spuneti. Sunt deschisa la sugesti. ^^
Postat Mier Aug 14, 2019 12:15 pm
Xiphion.
Xiphion.
Moderator
Mesaje : 143
Points : 164
Varsta : 26
Localizare : Ketterdam
Voi lăsa aici "clasicul" meu comentariu despre genurile preferate. :))
Obișnuiesc să trec prin diferite genuri când cumpăr cărți: fantezie, acțiune, dramă, romanță, război etc, însă romanele polițiste sunt viața mea. Savurez orice roman polițist, atât timp cât este scris bine, pentru a mă ține în priză la fiecare capitol. Ador tot ce a scris Agatha Christie, și nu numai. Îmi plac atât romanele polițiste scandinave, cât și americane/engleze. Nu sar nici peste scriitori români, Igor Bergler este un scriitor din prezent și scrie doar capodopere (recomand Testamentul lui Abraham).

Momentan nu am mai găsit romane interesante. Dar dacă am să găsesc, te anunț. ^^
Postat Mier Aug 21, 2019 2:15 pm
RHM Tattoo
RHM Tattoo
Banned
http://unstoppablemind.forumotion.co.uk
Mesaje : 1232
Points : 1372
Varsta : 35
Localizare : Bistrita
psihologice si politiste
Postat
Continut sponsorizat

Ce tipuri de carti preferati ?

 :: Have Fun :: Cafenea

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Have Fun :: Cafenea-
Mergi direct la: